Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Raciszewo - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Wójtowo

Wójtowo(Raciszewo + 8 km)

639 380 zł18 268 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka rolno-rekreacyjna w miejscowości Wójtowo gmina Lubomino (lidzbark Warmiński) Specyfikacja działki: - powierzchnia 18 268m2 - kształt trapezu o wymiarach 60m x 300m - częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł3 006 m² 24,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna położona w miejscowości Świątki - 25 km od Olsztyna lokalizacja: działka znajduje się w Świątkach, miejscowości oddalonej o 25 km od Olsztyna, 13 km od Jonkowa.

Szczegóły ogłoszenia

150 600 zł3 012 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek o powierzchni od 3012 m2 położonych na nowo powstającym osiedlu w warmińskiej wsi Pupki gm. Jonkowo. Oferta kierowana do osób pragnących zamieszkać poza miastem, ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 570 zł40 519 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Naryjski Młyn kompleks 10 działek przy jeziorze Narie Atrakcyjne działki pod budowę domów wakacyjnych i mieszkalnych w otulinie jeziora Narie wśród terenów rekreacyjnych i leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 002 m² 49,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3002 m2 przy lesie Barcikowo Dobre Miasto działka nr 133/9 obręb Barcikowo, gmina Dobre Miasto, powierzchnia 3002 m2 szczegóły Oferujemy działkę w otoczeniu lasu, 6 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Mątki

Mątki(Raciszewo + 23 km)

125 000 zł4 500 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt pod nr   . MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działkę siedliskową z aktualnymi warunkami zabudowy o powierzchni 4500 m2 położoną bezpośrednio przy drodze Gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Dobry

Dobry(Raciszewo + 19 km)

199 000 zł60,60 m² 3 284 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta: kingdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż bezczynszowe 2-pokojowe mieszkanie na parterze, położone w kameralnym budynku w miejscowości Dobry. Lokal oferuje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł80 m² 2 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:606 m²

Na sprzedaż dom przy ul. Elbląskiej w Ornecie. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego o powierzchni ok 80m2 plus poddasze do adaptacji, garażu i budynku gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

1 525 000 zł15 220 m² 100,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki w miejscowości Cerkiewnik, z własną ponad 100 metrową linią brzegową jeziora Limajno. Okolica wyjątkowo cicha i spokojna nad jeziorem nazywanym.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł856 m² 134,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 856 m - Morąg, ul. Łąkowa | Pełne uzbrojenie | Plan Miejscowy (29 mn) Opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Morągu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Raciszewo

Raciszewo,warmińsko-mazurskie

57 000 zł1 900 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działek budowlanych w Raciszewie, które łączą w sobie urok mazurskiej przyrody z dogodną lokalizacją i nieograniczonym potencjałem. Te malownicze działki to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Raciszewo

Raciszewo,warmińsko-mazurskie

145 000 zł4 780 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż gospodarstwo rolne, w skład którego wchodzi 5 działek o numerach ewidencyjnych 41, 42/3, 67, 68/1, 83, w miejscowości Raciszewo. Raciszewo - wieś w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach